ابتکار صنعت

نقش ابر و اسفنج در طراحی صندلی ها چیست؟

نقش اسفنج در طراحی صندلی ها چیست؟

سلام به کابران عزیز سایت ابتکار صنعت .

توی این پست قرار هست که در مورد نقش اسفنج در تولید و مونتاژ صندلی های مدیریتی بحث کنیم و کمی بیشتر با این بخش از صندلی اشنا بشیم.

اسفنج چیست؟

بهترین و ملموس‌ترین تعریف برای اسفنج همان ابرهای کرم رنگی است که در دوران گچ و تخته سیاه نقش تخته پاک کن را داشتند. مواد تشکیل دهنده‌ی اسفنج‌ها پلی‌یول (Polyol) ایزوسیانات (TDI) و آب است. آب عنصری است که باعث انبساط و افزایش حجم ابر می‌شود.

 

اسفنج‌ها در ضخامت‌های مختلفی تولید می‌شوند. هرچه ضخامت اسفنج بیشتر باشد، به همان نسبت تراکم و چگالی آن نیز بیشتر بوده و در نتیجه طول عمر آن بیشتر خواهد بود.

در یک مبل اداری از اسفنج با ضخامت‌های مختلفی استفاده می‌شود؛ برای مثال، در دسته و پشتی مبل اسفنج نازک به کار گرفته می‌شود اما برای قسمت کفی از اسفنج‌های با چگالی یا دانسیته‌ی ۳۰ کیلوگرم معروف به اسفنج ۳۰ کیلویی استفاده می‌شود.

یکی از بخش های مهم و میشه گفت حیاطی هر صندلی اسفنج اون هستش . اسفنج دقیقا جایی است که در زمان نشستن و تکیه دادن به صندلی احساس راحتی را برای مصرف کننده به ارمغان میاورد و خیلی مهم است یه جنسی با چه ویژگی داشته باشد. هنگامی که بیشتر ساعت ها در اداره دفن می شوید و پشت میز کار خود در حال کار کردن هستید.نشستن در یک دفتر به مدت هشت ساعت مستقیم هرگز آسان نخواهد بود، به ویژه هنگامی که شما در تمام طول روز در صندلی گیر کرده اید.

 

 

درست است که شما باید صندلی اداری داشته باشید که راحت و محکم باشد. یک صندلی را انتخاب کنید که موقعیت مناسب صندلی را تسهیل می کند تا از تنش های غیر ضروری برای بدن و ذهن شما جلوگیری کند. به علاوه، داشتن پشتیبانی مناسب کمر و پشت، باعث افزایش بهره وری و سلامت درازمدت می شود. دوام صندلی های اداری معادل ایمنی کاربران است. در عین حال، صندلی شما باید با طراحی موجود در فضای اداری شما هماهنگ باشد.

صندلی های تولید گروه صنعتی ابتکار صنعت با بکارگیری مواد اولیه در تولید صندلی های اداری و علم و دانش روز دنیا توانسته صندلی هایی با کیفیت بیسار عالی تولید و روانه بازار نماید.

ابتکار صنعت با تجربه بیشتر از 30 سال نیاز های مصرف کنندگان و مشتریان عزیز را درک کرده و متناسب به این نیاز ها دست به تولید انواع قطعات صندلی های اداری زده است

از ویژگی های مهم اسفنج های تولیدی ابتکار صنعت قالب های بسیار با کیفیت در این محصول هاست. شکل ظاهری اسفنج ها هر کدام بر اساس مدل استفاده در هر صندلی منحصر به فرد است و از لحاظ ارگونومی و راحتی بدن افراد طراحی و تولید میشود تا هم راحتی را به مصرف کننده بدهد و هم قوس های و گودی های کمر را حفظ کند و از طرف در صورتی که استفاده طولانی مدت از صندلی میشود باعث ایجاد درد شدید در ناحیه کمر برای فرد نشود.

از سوی دیگر اسفنج ها باید به گونه ای تولید شوند که با استفاده مداوم افراد به سرعت خاصیت خود را از دست نداده و به اصطلاح نخوابد که نیاز به تعویض داشته باشد.

همه و همه ی این ویژگی ها در محصولات تولید شده در گروه صنعتی ابتکار صنعت وجود دارد تا شما با خیالی راحت از صندلی خود لذت ببرین و به کارهای روزمره خودتان برسید.