ابتکار صنعت

درباره ما

ابتکار صنعت ارائه دهنده خدمات تزریق پلاستیک با وزن های ۱ گرم الی ۳۰۰۰ گرم . با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تولید . ابتکار صنعت با بیش از ۳۰ سال سابقه درخشان در صنعت تولید قطعات صندلی اداری توانسته دانش و مهارت های کافی را در امر تزریق پلاستیک و pu به دست آورد.

تولید کنندگان صندلی اداری و سایر اصناف میتوانند جهت تولید قطعات سفارشی خود با مدیران ابتکار صنعت جهت مشاوره رایگان مراجعه کنند .

این مشاوره میتواند سوال های شما تولیدکنندگان عزیز در مورد نحوه ساخت قالب ، مراحل ساخت و تولید محصول و مشخص نمودن نوع مواد اولیه و … را جوابگو باشد . گروه صنعتی ابتکار صنعت امیدوار است بتواند با به اشتراک گذاری دانش خود در خصوص تولید قطعات صندلی اداری و سایر قطعات کمکی به تولید کنندگان صندلی اداری و سایر تولید کنندگان عزیز داشته باشد . جهت دریافت زمان مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید .
تماس با ما

Previous slide
Next slide

چرا ما را انتخاب کنید؟

تنوع محصولات

ابتکار صنعت تولید کننده بیش از ۳۰۰ محصول در صنعت تولید قطعات صندلی اداری و آرایشگاهی و ده ها محصول سفارشی از اصناف دیگر . تنوع محصولات بالا یکی از مزایای ابتکار صنعت میباشد به طوری که در ابتکار صنعت تمامی قطعات ، صندلی اداری موجود میباشد مانند جک ، قاب ، مغزی ، دسته و….

کیفیت محصولات

ابتکار صنعت با استفاده از مواد اولیه مرغوب در تولید قطعات صندلی همواره خواسته ماندگاری و کیفیت محصولات خود را بالا ببرد . یکی از تفاوت های ابتکار صنعت داشتن پد های دسته صندلی اداری با جنس pu است . که بهترین جایگزین مواد انتگرال در پد میباشد . مواد انتگرال در پد دسته به مرور زمان از بین می رود و پودر میشود اما پد های دسته صندلی اداری pu تا مادام شکل ظاهری خود را از دست نخواهند داد و مانند روز اول خواهند بود و یکی دیگر از مزایای pu نرمی دو چندان این پدها میباشد